• Wpisów:432
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis:3 lata temu, 21:34
  • Licznik odwiedzin:43 258 / 2269 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Taka natura człowieka. Gdy widzimy granice, mamy ochotę ją przekroczyć. Byc może lubimy wyzwania? Problem w tym, że gdy ją przekroczymy powrót jest prawie nie możliwy. Ale to my-ludzie. Poprostu taka nasza natura...
 

 
Chcę być Twoim małym planem na przyszłość. Drobną kobietą, którą wielbiłbyś nad życie. Oczkiem w głowie, któremu zawsze zapewniałbyś bezpieczeństwo. Głodnym człowiekiem, któremu co chwilę musiałbyś przynosić jedzenie. Czasem wściekłą osobą, którą potrząsnąłbyś mocno za ramiona i szepnął ‚wyluzuj, i tak Cię kocham’.”
 

 
Wpatruję się w Ciebie godzinami i czuję, że mogę tak do końca świata.
 

 
Ten co ma najmniej, może dać Ci najwięcej.
 

 
powinieneś ją przeprosić za wszystko, co złe. powinieneś mocno ją do siebie przytulić i obiecać, że 'kiedyś' nigdy się nie powtórzy, że przyszłość będzie lepsza. ona na to zasługuję, bo uwierz, że kocha Cię swoim złamanym sercem bardziej niż nie jedna, która kiedykolwiek Cię kochała. przejrzyj idioto na oczy i zobacz, że znalazłeś diament wśród tandety, który zrobi wiele dla tej miłość. przeproś ją, przeproś za łzy, ból w klatce piersiowej, ból duszy i te noce, które płynęły na zapominaniu Twojego uśmiechu i gestów. przeproś za istnienie, które zadaję tyle cierpienia, pokaż, że ją szanujesz, że doceniasz i bez niej nie ma Ciebie. ona na to zasługuje dupku.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (10) ›
 

 
Wszyscy tego chcą. Czysta karta, nowy początek. Jakby tak miało być łatwiej. Spytaj o to gościa, który wtacza głaz pod górę. Nie ma nic łatwego w zaczynaniu od nowa... Absolutnie nic.
 

 
Definicją życia jest miłość. To w niej zawarte są wszystkie uczucia, jakie człowiek może darzyć drugiego człowieka. Począwszy od nienawiści, poprzez zawiść, lęk, szacunek, podziw, przyjaźń, a skończywszy na kochaniu.
 

 
"Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po porostu nic wspólnego."
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›
 

 
Kocham te osoby, z którymi spędzam dużo czasu, Te osoby z którymi piszę godzinami na facebooku. Te chwile są chwilami bezcennymi i nie chciałabym ich nigdy zmieniac.

Nie krytykuj mnie, tylko za to, że nie możesz mnie zrozumiec.
 

 
I ta cholerna nadzieja, że On jednak coś w końcu poczuje, że zrozumie, że popełnił błąd i wróci, że obudzi się któregoś dnia i mu mnie zabraknie. Zadzwoni powiedzieć jak bardzo za mną tęskni i jak bardzo chce żebym tu była z nim. To uczucie, gdy się czeka na coś co nigdy nie nastąpi, to uczucie jakbyś straciła część siebie, a osoba, która była dla Ciebie wszystkim odchodzi bez pożegnania. Ciężko jest opisać co się wtedy czuje, ciężko jest żyć ze świadomością, że umierasz przez to, co kiedyś dawało Ci sens życia, co kiedyś sprawiało, że chce Ci się oddychać. Trudno jest zapomnieć kogoś, przy kim byliśmy naprawdę szczęśliwi, chociaż przez chwile.
 

 
Czasem płaczę, bo chce mi się płakać. Wtedy czuję, że uchodzi ze mnie zło.
 

 
Jeden jest koniec i jeden początek, a gdybań miliony.
 

 
Miłość nie rozkłada się po równo w związku. Nigdy nie jest pół na pół. To zawsze siedemdziesiąt do trzydziestu, lub sześćdziesiąt do czterdziestu. Ktoś zakochuje się pierwszy. Ktoś stawia drugą osobę na piedestale. Ktoś staje na głowie, by życie toczyło się gładko i przyjemnie, a partner po prostu załapuje się na ten wózek.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (11) ›
 

 
Odchodzenie jest proste. To cała reszta okazuje się trudna.
 

 
Znacie to uczucie, kiedy trzeba podjąć życiową decyzję, ale nie ma się żadnej pewności, że postępuje się słusznie? Kiedy człowiek wybiera jedną z dróg, ale wciąż patrzy za siebie, na tę drugą, przekonany, że wybrał źle?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (10) ›
 

 
Jedźmy do Lizbony, Barcelony, Paryża albo Rzymu. Jedźmy, upijmy się i gubmy między uliczkami. Siądźmy na schodach i oglądajmy wschody słońca. I zapomnijmy o całym świecie.
 

 
Nienawidzę momentu kiedy nagle, całkowicie bez zapowiedzi robi mi się panicznie przykro. Gdy w jednej sekundzie dopada mnie ta chłodna rzeczywistość.
 

 
Jesteśmy tak próżni, że obchodzi nas opinia nawet tych, którzy nas nie obchodzą.

wracam do Was pełnoletnia, pełna wrażeń i mega zajebistych chwil. Trafiliśmy na świetną pogodę, super ludzi, no czego chcieć więcej?!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

 
Podejrzliwość w stosunku do wszystkich jest męcząca, trzeba komuś ufać, bo trzeba przy kimś odpocząć.

Kochane słoneczka! z racji tego, że jutro 8 listopad- szczególny dla mnie dzień, bo obchodzę w nim osiemnaste urodziny! juuhu! wyjeżdżam do Zakopanego, taki mini prezent, fajnie! wracam do domu coś koło poniedziałku, ale do Was zaglądnę koło wtorku! ;* nie zapominać o mnie, loovke! :3
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›
 

 
Naukowo udowodniono fakt, że pozytywna myśl, jest tysiąc razy silniejsza, niż myśl negatywna.
 

 
w każdym razie mamy do siebie jakąś słabość, to jest ważne.
 

 
To nie miesiące i lata są trudne. Najtrudniejsze są dni i godziny. Nawet minuty.
 

 
Korzystaj z każdej okazji, jaka ci się trafi na tym świecie, choćby miało ich być chwilami za wiele, bo pewnego dnia okazje się kończą, wiesz?
 

 
Żadnego oglądania się za czymkolwiek, żadnego rozczulania nad sobą, żadnych rozmyślań.