• Wpisów:432
 • Średnio co: 5 dni
 • Ostatni wpis:3 lata temu, 21:34
 • Licznik odwiedzin:43 601 / 2327 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 


Zasada 303 - jeśli kochasz nie daj o sobie zapomnieć. Zasada 304 - jeśli kiedykolwiek pokochałaś za mocno znaczy to, że pokochałaś odpowiednio. Zasada 592 - jeśli wasz związek się rozpadł nie był to jeszcze wasz czas. Zasada 657 - jeśli nie możesz zapomnieć wróć do zasady 303.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (10) ›
 

 
umie być najbardziej skomplikowanym z uczuć. Ryzyko jest zawsze największe, nagroda wspaniała, ale nie można wygrać bez postawienia wszystkiego na jedną kartę.


----------------------------------------------------------

mam dość tych przygotowań do matury, ledwie się za coś wezmę, nie mam ochoty kontynuować tego i rzucam w kąt. matura już od poniedziałku, prezentacja maturalna nauczona w połowie, i co dalej? oby zdać i będzie spokój.
 • awatar Illusion2: I jak poszło, kochana?
 • awatar immortal love . †: powodzenia kochana na maturach :*
 • awatar Gość: Trzymamy kciuki żeby było dobrze! :) Jestem tu nowa, więc miło byłoby mi gdybyś wpadła do mnie i skomentowała ostatni wpis, oczywiście odwdzięczę się! :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (11) ›
 

 

Zamiast prośby o wyjaśnienia serwujemy chłodne spojrzenia. Zamiast żartu – milczenie. Potrzebujemy rozmowy jak dobrego jedzenia, a dobrowolnie wybieramy emocjonalna anoreksję. W środku wszystko krzyczy: mów do mnie! obejmij mnie! kochaj mnie! a jedyne co wychodzi z naszych ust, to słowa nie mające żadnego znaczenia.
 

 


Kto by się przejmował winem i różami? To każdy potrafi. A pokazać drugiej osobie, że nie możesz bez niej żyć? To się dopiero nazywa romantyzm.
 

 


- Córuś, masz jakiś problem z narkotykami?
- Nie, żadnego. Dzwonię i mam.
 

 

Chciałabym, żeby kiedyś ktokolwiek powiedział, że takiej drugiej jak ja nigdzie nie znajdzie...
- Bo z facetami droga pani to jest jak z psami!
- Czyli?
- Jak za nimi gonić, zawszę będą uciekać. To udowodnione. Ale jak się samemu zacznie uciekać, pies natychmiast biegnie za Panią.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›
 

 

- Dam sobie radę, spoko!
- Musisz. Bo zasługujesz na kogoś wartościowego.
- Ja właśnie myślę, że on jest wartościowy. I w tym jest mój problem.
 

 
-chciałbym mieć dziewczynę
- a jaka może Ci pomogę mam dużo koleżanek ?
- musi być wysoka szczupła blondynka z niebieskimi oczami i pięknym uśmiechem przede wszystkim szalona, wyrozumiała, szczera, pomocna , troskliwa, nie powinna za dużo pic , żeby nie lubiła siedzieć w domu w weekend. Powinna lubić dzieci być moją kochana żoną i matką moich synów..po prostu idealna
- o jej to jakiś koncert życzeń
- nie to prośba do Boga by dal mi Ciebie na zawsze.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›
 

 
Lekcja numer jeden: zawsze sprawiaj wrazenie, jakby nic, a przede wszystkim nikt nie byl w stanie wytrącić cie z równowagi, zrozumialaś? Lekcja numer dwa: zachowuj sie zawsze tak, jakbyś się świetnie bawiła.
 

 
Człowiek się starzeje, w tym cały problem. Ty jeszcze nie wiesz, jak to jest, ale się dowiesz. Człowiek się starzeje i całe jego życie zaczyna przypominać mu sen, który się przyśnił podczas popołudniowej drzemki. Wiesz? 
 • awatar ~ cloudmine.: Nie wiem.
 • awatar ~ cloudmine.: Gdyby życie było takie jak w snach :(
 • awatar Gość: Wiem, wiem.. Jestem tu nowa, więc miło byłoby mi gdybyś zajrzała do mnie i skomentowała ostatni wpis, oczywiście odwdzięczę się! :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›
 

 
Godzina trzecia w nocy, dźwięk sms zerwał mnie z łóżka. Wstałam, popatrzyłam na ekran i pokazało się jego imię. myślałam że umrę ze szczęścia jak przeczytałam jego treść. Dwie minuty po odczytaniu, zadzwonił. odebrałam pierwsze jego słowa ' odpowiedz, kochasz mnie? ' chwile milczałam, rozpłakałam się i odpowiedziałam że nie wie nawet jak bardzo, nie wie jaki jest dla mnie ważny. A kiedy powiedziałam że kocham go najmocniej na świecie, kazał mi wyjść na balkon. Wyszłam i pod nim stał on, krzycząc że mnie kocha. piękne, nie? 
 

 
Piękno nie jest ani chude, ani grube, ani blond, ani wysokie, ani niskie, jest po prostu czystą radością życia.
 

 
Znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów "fachowca", dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą jego kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności - to znaleźć skarb.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›
 

 
Chciałabym żebyś mnie szukał w tłumie, żebyś na mnie codziennie patrzył, żebyś się do mnie uśmiechał. Chciałabym żeby nie było tej ciszy między nami, żebym mogła wyszeptać Ci wszystko co myślę. Żebyś był. Tak bym chciała...
 

 
aby go zdobyć, żeby teraz go zostawić pomimo tego jaką okazał się pomyłką. przecież nie może mi dać tej chorej satysfakcji. lepiej udawać plastikową miłość niż patrzyć, jak cieszy się nią ktoś inny. ktoś z kim się o nią walczyło.
 

 
Młody człowieku, proszę cię, bądź odważny, nie bój się nawet porażki, bo porażka w ogólnym rozrachunku twej działalności pracuje na plus, jeżeli mądre wnioski z niej wyciągniesz.
 

 
Lubię, nie sprawia mi ona bólu. Nie należę do osób, które rozpaczliwie zabiegają o kontakt. Dla mnie weekend w domu to zero problemu. Można posiedzieć, posłuchać muzyki albo nic nie robić, być i się nie bać.
 

 
którzy mają twardy, męski głos, pociągające perfumy i szacunek do swojej matki, tak mocny, że za nic w świecie nie pozwoliliby jej skrzywdzić.
 

 
znaczy zaopiekować się czyjąś samotnością i nie starać się ani jej zburzyć, ani nawet poznać.
 

 
myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (11) ›
 

 
jak już będę ważniejsza od całej reszty.
 

 
Liczy się bycie tutaj. Ktoś powiedział mi kiedyś, że życie jest jedynie snem, a gdy umieramy, budzimy się z niego. Ale nie wierz w to. Liczy się tylko twoje życie, twoja rodzina, twoja przyszłość. Nie oddawaj ani jednej minuty, nikomu.
 • awatar Escape from here.: wpierdalałabym. :3
 • awatar niezniszczalna__: też musze zająć się swoim życiem, a nie innych :)
 • awatar Mile: nie poddawaj się :) ja już wygralam 3 rozdania mimo, że wcześniej w to nie wierzylam, że kiedyś mi się uda :P
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›
 

 
dla publicznej wiadomości, aby ludzie wiedzieli, iż jesteśmy zakochani. Związek to dwoje ludzi, którzy się kochają, potrafią przetrwać każdy kryzys. To połączenie miłości oraz przyjaźni. Akceptacja siebie wzajemnie, niezależnie od tego, jaka jest druga osoba.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›